Múdrosť dňa

Každý jeden deň máme príležitosť na zmenu

streda 15. júla 2009

Pytali ste sa ma

Mnohy sa ma pytate, ze z kade mam tie free simple plavky tu je oneskorena odpoved:
Simple klub opäť dáva čosi zdarma pre všetkých svojich anglických členov. A to plavky a klobúk!

Na to, aby ste tieto dva darčeky získali nie je nutné prihlasovať sa do klubu, ani používať proxy.

1. Choďte do nastavení svojho účtu na Stardolle, kde si skopírujte svoje ID:2. Do svojho prehliadača vložte adresu: http://www.simple.co.uk/stardoll/?u=
Za "rovná sa" vložte vaše ID číslo a stlačte "enter".

3. Na práve načítanej stránke choďte dole, kde nájdete malú formu. Tú vypíšte. Môžete tam vložiť fiktívne údaje. Pozor však, ak ste sa už raz na túto stránku registrovali, NEPOUŽITE tie isté údaje, pretože vám to vyhodí chybu a ďalej sa nedostanete.

4. Stisnite "Submit" a choďte do svojej suite. Tam by vás mala čakať taška a škatuľa s názvom Simple, ktorú už určite poznáte. A v nej rozkošné plavky a letný klobúk!


Niektorým to napriek všetkým inštrukciám nefungovalo. Preto, ak ste jednou z nich, pozorne si skontrolujte, či ste všetky údaje vyplnili správne - či ste nezadali rovnaký e-mail ako predtým, či heslo nie je príliš krátke, alebo či ste ho druhý krát nenapísali nesprávne, či ste zadali vek nad 14 rokov (ak nie, vyžadujú mail vášho zákonného zástupcu) a podobne. Uistite sa, že vaše ID ste skopírovali správne. Dúfam, že vám to pôjde, no ak predsa len nie, skúste sa cez nejaké anglické proxy (napr. daveproxy.co.uk alebo ukproxy.org) prihlásiť do klubu a potom skúsiť vyššie spomínaný návod.

Veľa šťastia a pre tie, ktoré svoje letné darčeky už majú len toľko, ENJOY!

anjeli-strazni.blogspot.com dakujem!!!

Žiadne komentáre: