Múdrosť dňa

Každý jeden deň máme príležitosť na zmenu

sobota 15. januára 2011

Súťaž o "REAL" darček (prekvapenie) Vyhodnotenie!!!

Takže do posledného kola ste mi odpoveď poslali z troch len dve, ale nevadí :). Ja nechcem, aby sa na mňa ani jedna z Vás hnevala kôli výsledku, pretože ste sa obe snažili vyše pol roka. Preto som sa rozhodla nasledovne:
Obe úvahy sem uverejním a v ankete v bočnom paneli budú za Vás hlasovať. Ktorá z Vás dostane viac hlasov, vyhráva!
http://2.bp.blogspot.com/_Umc9JCsJhsM/TIYhnWDceHI/AAAAAAAAA6A/e0EdMogzIRg/s1600/REAL.png
CEUNDA:
Počas svojho života sa snažíme niečo dosiahnuť, vynaložiť nejaké úsilie pre danú vec. Vec, o ktorej si myslíme, že je pre nás dôležitá. Niekedy sa snažíme dosiahnuť niečo, o čom si myslíme, že je to pre nás dobré. Ale keď už sme tú vec dosiahli, zdá sa nám, že ju už nepotrebujeme, že je zbytočná, alebo že do nášho života priniesla len smolu. Počas dosahovania týchto vecí niekedy zabudneme, prečo vlastne žijeme. Zabudneme si užívať život , myslíme len ta to, ako čo najrýchlejšie a najviac zbohatnúť. A ani si neuvedomujeme, že život nám prejde neuveriteľne rýchlo. Keď sa ocitneme na sklonku života, Zistíme, že náš život bol len práca. A vtedy si spomenieme, čo sme mali naozaj radi, čo bolo naším koníčkom, po čom sme naozaj túžili, ale nikdy sme si to nesplnili. Možno vedy budeme mať veľa peňazí, tri autá a nespočetne veľa pozemkov, nikdy však už nebudeme mať čas na splnenie si čo i len tých najmenších snov. Niekedy i malé veci vedia v živote zahrať veľkú rolu. A veľké veci, niekedy v našom živote krásne roly nehrajú.

Pointa: Snažme sa vopred myslieť, čo chceme naozaj dosiahnuť, aby sme boli so svojím životom spokojní.

ARIADNEELLA
Mám dve najlepšie kamarátky Romanku a Katku. Spoznala som ich, keď som prestúpila na gymnázium. Najprv sme sa ani moc nebavili, ale po pol roku, keď sme sa dobre spoznali sa z nás stali najlepšie kamarátky, teda aspoň pre mňa je to tak. Veľmi mi pomáhajú a ak ma ostatný urážajú a zhadzujú, oni mi vždy pomôžu. Máme veľa spoločného, a dobre si rozumieme. Môžem saim vyplakať na ramene a oni to pochopia. Nemusím sa báť, že by ma niekedy ohovárali alebo podrazili.
Je pravda že sa aj niekedy pohádame ale po 2. min sme už udobrené.......Dala by som za ne aj ŽIVOT, pretože oni sú pre mňa
všetko. Nikdy som nemala lepšie kemarátky ako sú oni dve. Keď sme v škole, tak klebetíme o všetkom. O oblečení, chalanoch, psoch, make-upe, no proste o všetkom. Často sa poobede stretávame, napríklad ideme na Vianočné nákupy, alebo vyvenčiť psíka, alebo ideme ku mňe
maškrtiť na mandarinkovej torte. Prežili sme spolu už veľa zlého, ale aj neskutočne veľa dobrého a pozitívneho. Viem že si každý povie, že "Veď také kamarátky má každý" ale nieje to tak. Povedzte si úprimne, koľko tých "kamarátiek" je s vami aj keď vám je najhoršie, koľko z nich nakopú chalana ktorý vás opustil do zadku, alebo koľko z nich sa postaví na vašu aj keď bude proti vám celá trieda.......Chcem im veľmi poďakovať zato, že sú tu aj pre mňa :)

6 komentárov:

Baššulík :) povedal(a)...

mne sa nepáči ani jedna :/ Ariadnellina vôbec nepripomína úvahu, a tá druhá, v tej sa stračne často opakuju slová...a tak no :// neviem :/

Zdena011 povedal(a)...

myslím že lepšie to mala Ariadneella

Anonymný povedal(a)...

bola by som zvedavá ako by ste to napísali vy!

DemiEmSeL povedal(a)...

Ariadneella tam podla mna mala dost nespysovnych slov ale inak super a CEUNDA to mala na 1* takže CEUNDA u mna ma prvé miesto:)

Anonymný povedal(a)...

Ceunda to má skpírované z webu....

Anonymný povedal(a)...

jasné ty krava, a z akého? daj dôkazy, ja som to písala sama!!
ceunda